okomentovat

Smutná pravda o ženách

Parta mladých žen vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětiposchoďový hotel s tabulkou, na které stálo hotel výlučně pro ženy.
Protože byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, zda stojí za to se tam ubytovat. Recepční, velmi atraktivní chlapík, jim vysvětluje, co je to za hotel: "Máme tu pět poschodí... projděte si všechny poschodí a pokud najdete to, co hledáte, přijďte se zapsat. Je lehké rozhodnout se, protože na každém poschodí jsou tabule, které vám naznačí, co dané poschodí nabízí."
Dámy vyjdou do prvního poschodí a na tabuli stojí: Na tomto poschodí jsou muži, kteří v posteli nestojí za nic, ale jsou velmi citliví a milí. Baby se zasmějí a jdou nahoru.
Tabule na druhém poschodí hlásí: Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci, ale všeobecně špatně zacházejí se ženami .
Toto se jim nelíbí, takže jdou do třetího poschodí, kde na tabuli čtou: Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci a velmi citlivě přistupují k potřebám žen. Toto se jim sice docela zamlouvá, ale ještě zůstávají dvě poschodí...
Tabule na čtvrtém poschodí je překvapující: Muži na tomto poschodí mají perfektní těla, jsou velmi jemní a pozorní k ženám, všichni jsou svobodní, mají kopec peněz a jsou připraveni oženit se.
To už dámy mají totální zájem, ale předtím, než se zapíší do čtvrtého poschodí, chtějí ještě vědět, co může být na pátém.
Když přijdou na páté poschodí, na tabuli stojí: Tady nejsou žádní muži. Toto poschodí jsme postavili jen proto, aby jsme dokázali, že ženu není možné nikdy úplně uspokojit.

Hodnocení: 2,85 / 1219

Ohodnotit: 1 2 3 4 5 (jako ve škole)

Nahlásit tento vtip

Podobné vtipy

Zobrazit celý vtip

Prvek žena

Zavedení nového chemického prvku do aktuální tabulky soustavy prvků

Prvek:…
Zobrazit celý vtip

Blondýna a její maminka

Dopis od matky blondýnky pro dceru blondýnku:
"Ahoj milá dcero, jestli máš…
Zobrazit celý vtip

Dopis od milující dcery

Drazí rodiče, už tři měsíce jsem na vysoké škole a ještě jsem vám nepsala.…

Zasměj se doporučujeKomentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář