okomentovat

Jak vypadají operační systémy na letišti

UNIX Airways
Každý si přinese jeden díl letadla s sebou na letiště. Pak jdou všichni na runway a skládají letadlo kousek po kousku za neustálého dohadování, jaký druh letadla to vlastně staví.

Air DOS
Všichni roztlačuji letadlo až se vznese, pak do něj naskočí a nechají letoun letět, dokud zase nespadne na zem. Pak znovu roztlačují, naskakuji znova a tak dále ...

Mac Airlines
Všichni - stewardi, kapitáni, zřízenci i prodavači letenek vypadají stejně a dělají přesně to samé. Pokaždé, když se jich na něco zeptáte, řeknou vám slušně, ale rozhodně, že to nepotřebujete vědět, nechcete vědět a že vše půjde dobře, aniž byste cokoliv znali a tak tedy už konečně mlčte.

Windows Air
Terminál je pěkný a barevný, stewardky jsou přátelské, odbavení je snadné, start je plynuly. Asi po 10 minutách ve vzduchu letoun bez varování exploduje.

Windows NT Air
Stejně jako Windows Air, ale dražší, používají o mnoho větší letadla a exploze zničí zároveň všechna letadla v okruhu 50 km.

Linux Air
Znechuceni zaměstnanci všech ostatních OS aerolinek se rozhodli založit si svoji vlastni aerolinku. Sami si staví letadla, přepážky na prodej letenek a budují si runway. Chtějí jen malý poplatek, aby pokryli náklady na tisk letenek, ale můžete si také letenku stáhnout a doma si ji vytisknout. Když jste na palubě, dostanete sedadlo, čtyři šrouby, matky, klíč a kopii SEDADLO-JAKNATO.HTML. Po usazeni je toto plně nastavitelné sedadlo velmi pohodlné, letadlo přilétá a odlétá na čas bez jediného problému, jídlo na palubě je perfektní. Když ale zkusíte říci zákazníkům jiných aerolinek o takovém pěkném letu, všichni se ptají: "A co se musí udělat s tím sedadlem?".

OpenVMS Air
Prosty, jednoduchý terminál, drahá letenka, nehezké stewardky. Odlet je zpožděn o několik dnů protože pilot si vyjasňuje složité technické otázky s DEC/Compaq. Konečně se zjistí, že jeden z motoru není výrobkem EC/Compaq a není proto podporován OS. Jakmile je vsak letoun konečně ve vzduchu, léta v jednom zátahu po měsíce kolem země, aniž by musel přistát kvůli restartu.

Hodnocení: 3,02 / 1058

Ohodnotit: 1 2 3 4 5 (jako ve škole)

Nahlásit tento vtip

Podobné vtipy

Zobrazit celý vtip

Pouze pro odborníky

Upgrade PRITELKYNE 1.0
DOTAZ:
Dobry den, vloni jsem provedl upgrade…
Zobrazit celý vtip

Auto od výrobců PC

1.Pri kazdem premalovani car na silnici byste si museli koupit nove auto.
2…
Zobrazit celý vtip

Pravý význam počítačových zkratek

APPLE
Arogance Produces Profit Losing Entity
arogance vede ke vzniku…

Zasměj se doporučuje

Dovolená v Řecko
Prožijte dovolenou v řecku vyberte si na portálu dovolená řecko


Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK