okomentovat

Fakt chytrá blondýna

Přišla v Torontu blondýna do banky a nechala se uvést k úředníkovi přes půjčky. Řekla mu, ze jede obchodně do Evropy a potřebuje si na dva týdny půjčit 5000 dolaru. Úředník ji řekl, že banka potřebuje nějakou záruku, takže blondýna mu předala klíčky od nového Rolls Royce. Auto bylo zaparkované u druhého chodníku, měla na něj papíry, všechno bylo v pořádku.

Banka tedy souhlasila, ze si jej vezme jako záruku půjčky. Prezident banky a všichni úřednici se pak od srdce zasmáli blondýně, která dala Rollse za 250 000 dolaru jako záruku za půjčku 5000 dolaru.
Jeden zaměstnanec auto odvezl a zaparkoval ho v garážích banky.

Po dvou týdnech se blondýna objevila, zaplatila 5000 dolaru a k tomu 15,41dolaru jako úrok. A ten úředník jí řekl: "Slečno, jsme moc rádi, že jsme s vámi uzavřeli obchod a že všechno hladce proběhlo, ale stejně nám to vrtá hlavou. Když jste byla pryč, trochu jsme vás prověřili a zjistili, že jste multimilionářka. Takže nechápeme, proč jste si musela půjčit 5000 dolaru?"

Na to blondýna odpověděla: "Kde jinde v Torontu bych mohla zaparkovat na čtrnáct dní Rolls Royce za 15,41 $ a po návratu bych ho tam našla?"

Hodnocení: 2,95 / 537

Ohodnotit: 1 2 3 4 5 (jako ve škole)

Nahlásit tento vtip

Podobné vtipy

Zobrazit celý vtip

Dřevorubec

Dřevorubec kácel stromy u řeky. Najednou mu sekera spadla do řeky. Začal…
Zobrazit celý vtip

Porovnání

V čem jsou psi lepší než ženy

Rodice vašeho psa vás nikdy nenavštíví.
Pes…
Zobrazit celý vtip

Mužská pravidla

Pořád něco slýcháme o "ženských pravidlech". Konečně došlo i na muže. Tohle…

Zasměj se doporučuje

Dovolená v Řecko
Prožijte dovolenou v řecku vyberte si na portálu dovolená řecko


Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK