okomentovat

B-Bod

Dotaz: Poradíte mi?
Ahoj, jmenuji se Jana a je mi 20 let. Před nedávnem jsem začala se svým přítelem, kterého velmi miluji, sexuálně žít. A mám takovýto problém: Můj přítel, který už má zkušenosti, mi vysvětlil, že ženy mají v krku za mandlemi B-bod, který po speciální stimulaci vyvolává bouřlivý, vícenásobný, neskutečně dlouhý a silný orgasmus. A tato speciální technika dráždění vzpomínaného bodu se jmenuje deepthroat (z překladu hluboké hrdlo). Jde o to, že žena si zasune partnerův penis hluboko (až po kořen) do krku a takovýmto způsobem se dráždí. Můj problém je v tom, že i když jsem se velmi, opravdu velmi snažila, z nějakého důvodu si ho nemůžu celý zasunout, protože se mi začíná zvedat žaludek. Očividně se nemůžu k tomu správnému bodu dopracovat. Umíte mi poradit, jak na to ? Děkuji.

Hodnocení: 3,00 / 1693

Ohodnotit: 1 2 3 4 5 (jako ve škole)

Nahlásit tento vtip

Podobné vtipy

Zobrazit celý vtip

Manželství

Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pusť si ho
pozpátku.
Zobrazit celý vtip

Další super návody

1. Na pokrývce z Taiwanu NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU

2. Na…
Zobrazit celý vtip

Uvahy

UVAHA C.1:
Predstav si kus svajciarskeho syra, toho, co je plny dier. Cim viac…

Zasměj se doporučuje

Dovolená v Řecko
Prožijte dovolenou v řecku vyberte si na portálu dovolená řecko


Komentáře ke článku

tlustoprd
Autor: host

Datum: 04.05.2013

tlustoprd jde s sexualníma holkama tlustoprd říká že jesi ho holky milujou. všichny holky řekli jo tlustoprd se zeptal je si je příliš hubenej holky řekli jo a tlustoprd se zeptal jesi je příliš tlustej .holky řekli jo.holky řekli že je hnus oni ani nejdou snim oni jdou s hubeňourem aby snim mohli mazlit protoze je pes a potom budou snim dělat sex. ten pes řekl že tlustoprd má mu pomáhat on je příliš malej aby sahal na jejich sexuální kozy který vipadají jako melouny.tlustoprd se prdl a všichni umřeli a tlustoprd řekl že se má ten pes že holky budou sním dělat sex ani jsem nerozuměl co řekl. on jen hafal. a tlustoprd řekl potřebuji kakat ty holky vipadají jako záchody tak ten tlustoprd se posral do jejich hubičkách.a potom smrděli ty striptýs.

hovor
Autor: host

Datum: 04.05.2013

iveta phamová šla na skype a bruno zienert jí volá a přece teď se zbudila ta iveta phamová bruno zienert hrál ti blbé tanky to řekla iveta potom staval jeji bratr david a všichni umřeli protože bruno mluvil jako čipmánek

tlustoprd-host
Autor: host

Datum: 12.08.2014

ty jsi pěkně vymatlaný debil

Mughal
Autor: host

Datum: 05.02.2016

No

Vožit nový komentář